P.W. Krispol - Instalacje PPOŻ i BHP

  • Data publikacji: Lipiec 23, 2020
    • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska

Krispol jest profesjonalną firmą działającą na terenie Bydgoszczy. Specjalizujemy się w kwestiach związanych z ochroną przeciwpożarową oraz BHP. Doskonała znajomość zagadnień z tego obszaru pozwala nam oferować klientom kompleksowy zestaw usług i w pełni profesjonalną obsługę. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty uprawniające nas do realizacji zdań w związanych z montażem i konserwacją instalacji PPOŻ.

Podstawą działania naszej firmy jest wykonywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, w celu zabezpieczania budynków i pomieszczeń. Przygotowywane przez nas instrukcje spełniają wszystkie normy określane przepisami prawa. Pomagamy również w stworzeniu kompletnego systemu zabezpieczania obiektów poprzez sprzedaż znaków BHP i PPOŻ. Dostępne w naszej ofercie znaki są zgodne z obowiązującymi regulacjami.

Wykonujemy kompleksowe przeglądy gaśnic i hydrantów, a także innych sprzętów przeciwpożarowych. Nasza oferta zawiera też montaż oraz serwis instalacji PPOŻ, jak również legalizację hydrantów.


Ulica i numer lokalu: Bartosza Głowackiego 15
Numer telefonu: 504-618-186
Adres internetowy: http://krispolppoz.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów

Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

Powiązane oferty

  • AG GROUP Sanosil

    AG GROUP Sanosil

    Bhp Olkusz (małopolskie) Lipiec 19, 2020

    AG GROUP, oficjalny dystrybutor na Polskę produktów szwajcarskiej firmy Sanosil AG, zajmującej się produkcją najwyższej jakości chemikaliów i środków dezynfekujących. Doświadczenie, wiedza, ...

ogłoszenia rolnicze